Технологія SIP

КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ. БУДИНКИ З СІП панелей

Малоповерхове будівництво будинків із СІП панелей абсолютно будь-якої складності, що виконується компанією «Сервус» в галузі енергоефективного будівництва із сіп панелей «під ключ», - основний напрямок діяльності підприємства. Основа швидкомонтованих будинків по канадській технології - теплоізоляційні «сандвіч»  SIP-панелі. Панелі SIP – технологія, що динамічно розвивається. Компанія Сервус виготовляє панелі SIP на власному заводі з екологічних матеріалів. Сучасний будинок з сіп панелей під ключ - справжній тренд сучасного енергозберігаючого будівництва. В Україні попит на будинки з сіп панелей в останні роки також помітно зростає. Технологія будівництва викликала настільки завзятий інтерес не лише завдяки легкості виготовлення і конструювання будинку. Вартість каркасного будинку із СІП панелей під ключ - ось основна причина, по якій багато, хто ще зовсім недавно навіть уявити собі не могли існування власного заміського будиночка або котеджу.

Переваги канадської технології зведення каркасного будинку.

Будинки по технології СІП проектуються та виготовляються на заводі Сервус за допомогою найновішого програмного забезпечення та передовим засобам виробництва, завдяки чому характеризуються мобільністю та легкістю збірки каркасу.
Матеріали, що використовуються при виготовленні теплого каркасу гіпоалергенні та екологічно безпечні для здоров'я людини. Крім того, вони не схильні до процесів гниття і цвілі, а також, не пошкоджуються комахами. Ще однією перевагою технології Сервус є можливість проводити роботи в будь-яку погоду, і, володіючи високою міцністю, стійкістю до зовнішніх метеорологічних впливів, теплоізоляцією і короткою тривалістю монтажу, будинки з СІП панелей витримують Антарктичну погоду та Японську сейсмічну активність. Ідеально рівні поверхні конструкції дому для проведення фінішних робіт, економія на фундаменті завдяки легкості всього каркасу, простота збірки, що дозволяє зводити будинок всього в чотири руки, все це робить будинки із сіп панелей під ключ від компанії «Сервус» вигідним, надійним, а енергозберігаючі характеристики дому дозволять заощаджувати кошти на опаленні.

Каркасні будинки – технологія

Технологія будівництва каркасних будинків із СІП-панелей характеризується своєю простотою та ефективністю, чим і полюбилася багатьом забудовникам. Каркасний будинок – технологія, перевірена часом, хоча в нашій країні такі забудови з’явилися не так давно. Каркасні будинки по канадській технології надзвичайно теплі та комфортні для проживання, я їх термін експлуатації складає від 50 до 100 років, що в декілька разів більше, ніж термін експлуатації споруд із будь-яких інших будматеріалів. Каркасні будинки за канадською технологією будуються за допомогою так званих СІП-панелей (структурно-ізоляційних плит), що і відрізняє технологію від багатьох інших будівельних прийомів. СІП-панелі – це один із найсучасніших будівельних матеріалів, який являє собою трьохшарову конструкцію з двох листів ОСП (OSB) і наповнювача із пінополістиролу між ними. Саме ці неймовірно прості елементи забезпечують будинок неперевершеними якостями, стійкістю до морозів та надзвичайною міцністю опорних стін. Каркасний будинок, технологія будівництва якого передбачує використання СІП-панелей зводиться у 3 рази швидше у порівнянні з аналогами. Будівельні роботи можуть виконуватися навіть взимку, бо в процесі не використовуються довгосохнучі матеріали по типу бетону. Технологія зведення каркасних будинків також не потребує використання спецтехніки, тому побудувати оселю своєї мрії можна навіть своїми руками. Структурні панелі (SIP) виготовляються на нашому сучасному заводі в Україні. Листи ОСП і наповнювач із пінополістиролу об’єднуються в одну конструкцію за допомогою промислового преса і нетоксичних клейних елементів, що надає матеріалам необхідні властивості, такі як:
  • Можливість витримувати величезні поперечні навантаження;
  • Стійкість до коливань атмосферних температур від 50 до -50 градусів;
  • Вологостійкість і енергоефективність.
Технологія будівництва каркасного будинку передбачає наявність несучого каркаса, на який потім наносяться готові СІП-панелі згідно з обраним проєктом. Проєкт також може бути типовим або розробленим індивідуально, що дає неймовірний простір для реалізації будь-яких ідей. Каркасні будинки (канадська технологія) - це неймовірно зручне рішення для забудови заміської ділянки будь-якого розміру.
Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24