Технологія SIP

КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ. БУДИНКИ З СІП панелей

Малоповерхове будівництво будинків із СІП панелей абсолютно будь-якої складності, що виконується компанією «Сервус» в галузі енергоефективного будівництва із сіп панелей «під ключ», - основний напрямок діяльності підприємства. Основа швидкомонтованих будинків по канадській технології - теплоізоляційні «сандвіч»  SIP-панелі. Панелі SIP – технологія, що динамічно розвивається. Компанія Сервус виготовляє панелі SIP на власному заводі з екологічних матеріалів. Сучасний будинок з сіп панелей під ключ - справжній тренд сучасного енергозберігаючого будівництва. В Україні попит на будинки з сіп панелей в останні роки також помітно зростає. Технологія будівництва викликала настільки завзятий інтерес не лише завдяки легкості виготовлення і конструювання будинку. Вартість каркасного будинку із СІП панелей під ключ - ось основна причина, по якій багато, хто ще зовсім недавно навіть уявити собі не могли існування власного заміського будиночка або котеджу.

Переваги канадської технології зведення каркасного будинку.

Будинки по технології СІП проектуються та виготовляються на заводі Сервус за допомогою найновішого програмного забезпечення та передовим засобам виробництва, завдяки чому характеризуються мобільністю та легкістю збірки каркасу.
Матеріали, що використовуються при виготовленні теплого каркасу гіпоалергенні та екологічно безпечні для здоров'я людини. Крім того, вони не схильні до процесів гниття і цвілі, а також, не пошкоджуються комахами. Ще однією перевагою технології Сервус є можливість проводити роботи в будь-яку погоду, і, володіючи високою міцністю, стійкістю до зовнішніх метеорологічних впливів, теплоізоляцією і короткою тривалістю монтажу, будинки з СІП панелей витримують Антарктичну погоду та Японську сейсмічну активність. Ідеально рівні поверхні конструкції дому для проведення фінішних робіт, економія на фундаменті завдяки легкості всього каркасу, простота збірки, що дозволяє зводити будинок всього в чотири руки, все це робить будинки із сіп панелей під ключ від компанії «Сервус» вигідним, надійним, а енергозберігаючі характеристики дому дозволять заощаджувати кошти на опаленні.
Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24