Замовте розрахунок
вашого будинку

Національний виробник
енергоефективних будинків
№1 в Україні

Виробничо-будівельна компанія «Сервус»

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу!

Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи то домашній комфорт.

Факти про «Сервус»

1598

(Русский) Реализованных проектов

13

(Русский) Представительств

300

(Русский) Работников компании

133083

(Русский) Построено м²

Гарячі пропозиції від «Сервус»

Одноповерхові будинки

Будинки в стилі «Хай-Тек»»

Двоповерхові будинки

Комерційні будинки

Дачні будинки

Бані і сауни

Енергозбереження

Цегляна стіна може мати аналогічні теплозберігаючі якості 164мм SIP панелі, тільки при товщині в 3,11м! Сезонне споживання газу для опалення будинку зведеного по SIP технології в 2-3 рази менше ніж у аналогічного цегляного будинку. Витрати на обігрів такого будинку мінімальні, що дозволяє забезпечити одночасно повноцінне і економічне опалювання будівлі за відсутності природного газу навіть в суворих умовах крайньої півночі.

Досвід будівництва

Побудовано більше 700 індивідуальних та комерційних об'єктів, що підтверджує бездоганну лідерську позицію на українському ринку; одночасно на різних стадіях реалізації знаходяться від 10 до 20 об'єктів; постійне вдосконалення і оновлення існуючих проектів; створення типових і унікальних проектів, які враховують інноваційні тенденції сучасного будівництва. Величезний архітектурно-конструкторський відділ. Сертифіковані будівельні бригади.

Євростандарт

Компанія «Сервус» отримала Європейський Сертифікат якості. Нами побудовано більше 50 будинків у Словаччині та Німеччині. Всі будинки «Сервус» в Європі пройшли енергоаудит при здачі в експлуатацію і отримали вищий бал з енергозбереження. З кожним роком ми розширюємо нашу представницьку мережу в Європі.

Вартість будинка

Будинки, побудовані за каркасно-панельної технології «Сервус», мають низьку собівартість і малу матеріаломісткість. Ціна 1 м² такого будинку становить від 110 $ за весь повністю утеплений каркас (в залежності від комплектації будинку). Наприклад вартість готового будинку «під ключ» загальною площею близько 100 м² обійдеться близько 30 000$.

Розрахувати вартість будинка

Чому клієнти обираютьенергоефективні будинки «Сервус»?

(Русский) Скорость Монтажа

(Русский) В 3-4 раза быстрее традиционных методов. Строительство готового дома за 1 месяц.

(Русский) Термоизоляция

(Русский) Стена SIP имеет теплоизоляционные свойства равные 2-х метровой кирпичной стене.

(Русский) Огнеупорность

(Русский) Несущие конструкции компании Сервус получили классификацию огнеупорности REI 60.

(Русский) Экологичность

(Русский) Компания Сервус использует исключительно сертифицированные экологичные материалы.

(Русский) Строй всегда

(Русский) Простота строительной технологии SIP позволяет строить дома в любое время года.

(Русский) Долговечность

(Русский) Расчетный срок службы домов Сервус при правильной эксплуатации составляет более 80 лет!

(Русский) Сейсмостойкость

(Русский) Каркасно-панельные дома построенные по технологии SIP выдерживают землетрясения до 9 баллов.

(Русский) Без Усадки

(Русский) Усадка дома по канадской технологии отсутствует, что дает возможность сразу начинать отделочные работы.

Як ми будуємо наші будинки

Монтаж будинку технології SIP відбувається в рази швидше і набагато простіше, в порівнянні з класичною технологією будівництва. Крім того, будинок не дає усадки. Утеплені панелі роблять будинок теплим, що значно скорочує витрати на опалення. Будинки за технологією SIP - це класичний, надійний дерев'яний будинок, вдосконалений за допомогою новітніх технологій. Відеоканал «Сервус»

Відгукинашіх клієнтів

Наші фахівці

Лев Ільків

Головний фахівець

+38 (067) 374-02-79
Андрій Іванців

Головний фахівець

+38 (097) 838-62-52

Наші партнери

Шикарний будинок швидко і легко — мрія чи реальність?

Кожному хочеться мати свій власний куточок, де можна побути самим собою, насолодитися первозданною природою і зустрічати рідних і близьких в теплі вечори біля каміну. Втілити всі ці мрії допоможе тільки власний будинок. Ми пропонуємо будівництво житлових будинків за доступними цінами. У нас є можливість побудувати готовий проект, або ж зробити все за індивідуальним замовленням клієнта. Будь-яка фантазія з нашими професіоналами миттєво стане реальністю!

Будівництво житлового будинку своєї мрії з нами!

Зараз технології будівництва розвиваються великими темпами. Саме тому на ринку можна знайти абсолютно різні матеріали, в тому числі і оздоблювальні. З їх допомогою легко створити справжній шедевр, в якому так і хочеться проводити час, насолоджуватися кожним днем, приймати дорогих гостей, влаштовувати сімейні вечори.

Само по собі будівництво досить складний, клопіткий процес. Він вимагає ретельного виконання всіх правил і технічних норм. Важливо якісно поєднувати модні інженерні комунікації, сучасне обладнання і при цьому не забувати про архітектурну спадщину.

Наші будинки повністю відповідають всім перерахованим вимогам. До того ж, вони прекрасно зберігають комфортну температуру в будь-який час року. Визначиться з вибором будинку дуже просто: на сайті представлена велика кількість вже готових проектів. Вам залишилося тільки вибрати той, який сподобався і підходить за ціною. А якщо у Вас є своє уявлення про приватний будинок, то ми з радістю надамо можливість з нашими дизайнерами та архітекторами втілити його в реальність. Будинок за індивідуальним проектом обійдеться дорожче, але хіба в мрії є межа?

Чому саме ми? Все дуже просто. Ми пропонуємо:

  1. Вибір декількох технологій будівництва, які відрізняються по технічним особливостям і по ціні. Для кожного клієнта знайдеться свій варіант;
  2. Вибір різних проектів з різним плануванням. Хочете величезну кухню? Мрієте про свій особистий кабінет в будинку? Без проблем! Ми зробимо все, як забажаєте!
  3. Можливість швидко і якісно провести всю потрібну комунікацію в будинку;
  4. Допомогу у легалізації будівництва.

Телефонуйте до нас, і будівництво житлового будинку для Вас почнеться вже з цієї хвилини. Не дайте своїм мріям так і залишитися мріями. Ми зробимо Вас щасливими, подаруємо затишок і комфорт в шикарному будинку!

Читать далее

Новини компанії «Сервус»

16.07.2018

Нам 13 років!

Дорогі друзі та партнери, сьогодні виробничо-будівельна компанія Сервус, відзначає свій 13 день народження! В першу чергу ми хочемо подякувати нашим клієнтам, які довірили нам будівництво своїх осель.

Читали далі
18.04.2018

Перший енергоефективний ЦНАП в Україні

У Миколаївській «ОТГ» Сумської обл., За підтримки ULEAD, компанією Сервус Суми був побудований сучасний Центр Надання Адміністративних Послуг і це, можна сказати, найбільш енергоефективна адміністративна будівля в Україні.

Читали далі
05.04.2018

Форум новобудов у Львові

З 13 по 15 квітня 2018 компанія Сервус запрошує Вас завітати на наш стенд на щорічному форумі новобудов у Львові. На ярмарці будуть основні забудовники Львова Ви зможете обрати житло своєї мрії лише за декілька годин.

Читали далі

Центральний офіс

  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24

  • +380 3244 5-17-17
  • +380 98 578-30-30