ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ДОМУ:


lady

 

labelBruno

«Бруно» 129.кв. / 33 375$

emilia_label

«Эмілія» 163м.кв. / 37 750$

lviv_label

«Львів» 126м.кв. / 35 050$

 

Понад 1000 сімей довірили нам будівництво свого дому!

 

Подивитись усі відгуки клієнтів компанії Сервус можна тут

 

Сервус — перший національний виробник Енергоефективних будинків

Понад  1131 реалізованых проектів індивідуальне будівництво! , компанія Сервус лідер ринку понад 9 років! будівництва по канадській технології в Україні.

Чому клієнти обирають Сервус?

енергосбережениеЦегляна стіна може мати аналогічні теплозберігаючі якості 164мм SIP панелі, тільки при товщині в 3,11м! Сезонне вживання газу для опалення будинку зведеного по SIP технології в 2-3 рази менше ніж у аналогічного цегляного будинку. Витрати на обігрів такого будинку мінімальні, що дозволяє забезпечити одночасно повноцінне і економічне опалювання будівлі за відсутності природного газу навіть в суворих умовах крайньої півночі.
feature_responsive3Цегляна стіна може мати аналогічні теплозберігаючі якості 164мм SIP панелі, тільки при товщині в 3,11м! Сезонне вживання газу для опалення будинку зведеного по SIP технології в 2-3 рази менше ніж у аналогічного цегляного будинку. Витрати на обігрів такого будинку мінімальні, що дозволяє забезпечити одночасно повноцінне і економічне опалювання будівлі за відсутності природного газу навіть в суворих умовах крайньої півночі.
сертификат Качества Компанія Сервус отримала Європейський сертифікат якості. Нами побудовано більше 50 будинків у Словаччині та Німеччині. Всі будинки Сервус в Європі пройшли енергоаудит при здачі в експлуатацію і отримали вищий бал з енергозбереження. З кожним роком ми розширюємо нашу представницьку мережу в Європі.
цена дома по канадской технологии СтроительстваБудинки, побудовані за каркасно-панельної технології Сервус, мають низьку собівартість і малу матеріаломісткість. Ціна 1 м² такого будинку становить від 110 $ за весь повністю утеплений каркас (залежно від комплектації будинку). Приміром вартість готового будинку «під ключ» загальною площею близько 100 м² обійдеться близько 30 000 $.

Виробничо-будівельна компанія Сервус:

Будівництво будинків за канадською технологією — це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу. Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи домашній комфорт. 

дом по канадской технологии
0
Реалізованих проектів
0
Представництв
0
Працівників компанії
0
Збудовано м.кв.

Чому клієнти обирають енергоефективні будинки Сервус?

Швидкість Монтажу

У 3-4 рази швидше традиційних методів. Будівництво типового будинку за 1 місяць.

Термоізоляція

Стіна SIP має теплоізоляційні властивості рівні 2-х метрової цегляної стіни.

Вогнестійкість

Несучі конструкції компанії Сервус отримали класифікацію вогнестійості REI 60.

Екологічність

Компанія Сервус використовує виключно сертифіковані екологічні матеріали.

Довговічність

Розрахунковий термін служби будинків Сервус при правильній експлуатації складає більше 80 років!

Сейсмостійкість

Каркасно-панельні будинки побудовані за технологією SIP витримують землетруси в 9 балів.

Будуй Завжди

Простота будівельної технології SIP дозволяє будувати будинки в будь-який час року.

Без Усадки

Усадка будинок за канадською технологією відсутня, що дає можливість відразу починати оздоблювальні роботи.

Як ми будуємо наші будинки:

Монтаж будинку технології SIP відбувається в рази швидше та набагато простіше, порівняно з класичною технологією будівництва. Крім того, будинок не дає усадки. Утеплені панелі роблять будинок теплим, що значно скорочує витрати на опалення. Будинки за технологією SIP - це класичний, надійний дерев’яний будинок, вдосконалений за допомогою новітніх технологій.

ВІДЕОКАНАЛ СЕРВУС
Строительство Дома Сервус, от фундамента до новоселья:

Останні новини компанії Сервус:

27 09, 2018

Осінній Будівельний Форум ЛЬВІВ

  • Сентябрь 27th, 2018

Компанія Сервус запрошує Вас до міста Лева!

З 3 по 6 жовтня у запрошуємо відвідати наш стенд в рамках Осіннього Будівельного Форуму 2018! Осінній Будівельний Форум це — будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі […]

16 07, 2018

НАМ 13 РОКІВ!

  • Июль 16th, 2018

Дорогі друзі та партнери, сьогодні виробничо-будівельна компанія Сервус, відзначає свій 13 день народження! В першу чергу ми хочемо подякувати нашим клієнтам, які довірили нам будівництво своїх осель. Дякуємо Вам за те, що Ви вибрали […]

18 04, 2018

Первый енергоэффективный ЦПАУ в Украине

  • Апрель 18th, 2018

В Николаевской «ОТГ» Сумской обл., При поддержке ULEAD, компанией Сервус Сумы был построен современный Центр Предоставления Административных Услуг и это, можно сказать, самое энергоэффективное административное здание в Украине.

Сотні щасливих сімей та задоволених клієнтів.

За весь долголетний период работы на Украинском рынке, мы поддерживаем связь и дружественные отношения со всеми нашими клиентами.  Мы нацелены на долгосрочную работу, поэтому исполняем свои обязанности качественно.

“Наважуйтесь, будуєте та вселяйтесь у свій новий дім!”

Компанія Сервус виконувала на наше замовлення будівництво будинку. За час співпраці компанія зарекомендувала себе як виконавчий підрядник, робота виконувалася в стислі терміни, в повному обсязі, якісно. При цьому максимально були враховані усі наші побажання, проявлена гнучкість і оперативність, чітка організація робіт. - Підлісна Ірина

Висловлюємо подяку працівникам компанії «Сервус» за втілення вашої мрії - прекрасний, теплий і затишний будинок! Дякуємо всьому колективу, від архітекторів до будівельників за чітку та злагоджену роботу, за терпіння і розуміння.
Сем'яДашин, ДімГеліос
Живемо в будинку третій рік, опалювальна площа становить 149 м.кв., витрата газу за рік на опалення, гарячу воду і приготування їжі становить менше 2500м. куб., при комфортній температурі в приміщеннях, що оплачується за мінімальним тарифом.
Ковальський Валерій, Індивідульний Проект
Діти організували все настільки чітко що моя присутність на будівництві не була необхідною, я більше був схожий на фотографа-репортера, ніж на «замовника». В цілому задоволений дуже. Залишається прибити обрешітку і хлопці переходять на інший об’єкт.
СаркісянКарен, ДімОбитель
После подписания договора, честно говоря не совсем верилось в сроки сдачи, да и по цене думали, как обычно в нашей стране, потом будем доплачивать. И, о чудо, приезжали на стройку по выходным. Дом рос на глазах, как гриб. Рабочие «пахали»,  извините за выражение, как каторжные. Фундамент вырыли 23 августа, а в дом (на приложенном фото) мы вошли 3 ноября. Соседи, которые живут рядом, говорили нам, что никогда не видели, что бы строители так работали – с рассвета и до темноты. Кроме того, видя порядочность строительной Фирмы, мы заключили ряд соглашений на инфраструктурные работы по нашему участку. «Сервус» был на высоте и по срокам и по ценам. 
Сім'я Косьмін, Дім Ясон 2
У мене ділянка над урвищем і я боялася побудувати будинок з черепашника, шукала полегшений варіант. Фірма запропонувала мені звести будинок швидко і якісно. Привезли панелі, металочерепицю, труби зливні, короїд, вату і почалося. Хлопці працювали з 6 ранку і до пізнього вечора. Дружно, швидко і злагоджено. Будинок ріс на очах, я навіть не могла собі уявити, що через 42 дні у мене буде стояти будинок, що називається «під ключ». Звичайно, були свої складнощі, а саме: будували в самий розпал пляжного сезону, відпочиваючих багато і вони просили не стукати до 9 ранку, потім коли діти у сусідів днем ​​спали — бригада також не могла працювати, «робочі трохи нервували».
Перехрестова Ніна, Індивідуальний Проект

У Вас все ще є сумніви?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

КАНАДСЬКИЙ ДІМ СЕРВУС. КУПИТИ ДІМ.

Будівництво заміських будинків — пріоритетний напрямок діяльності компанії «Сервус», що спеціалізується на будівництві каркасних котеджів і будівництві збірних будинків під ключ в Києві і по всій Україні. У будівництві компанія «Сервус» використовує технологію використання SIP панелей, вже десятки років застосовувану для швидкомонтованих дачних будинків під ключ в Європі та інших збірних будинків по всьому світу.

Каркасні дачні будиночки, що зводяться компанією «Сервус», це економний, сучасний і швидкий спосіб побудови заміського будинку під ключ. Недорогі і практичні Сип панелі, використовувані для будівництва каркасного заміського будинку, дозволяють швидко, якісно і надійно побудувати дачний будинок, який буде радувати не тільки душу і серце новоспеченого власника, але і гаманець новосела.

Будучи однією з перших на Україні, хто представив проекти заміських будинків, що зводяться під ключ з використанням технології SIP панелей, компанія «Сервус» сьогодні, пройшовши досить тернистий шлях від невідомого забудовника до авторитетного і надійному партнеру в будівництві каркасних заміських будинків, є безперечним лідером в секторі будівництва каркасних котеджів. І саме жителі Києва та області першими змогли оцінити всі переваги каркасного будівництва швидкомонтованих дачних будинків під ключ. Клієнтами компанії вже зараз є представники влади і культури, зірки кіно, театру і політичні фігури.

У чому переваги технології зведення заміського будинку під ключ, використовуваної компанією «Сервус»?
В першу чергу, канадська технологія SIP панелей дозволила істотно зменшити вартість будівництва. Тобто, у випадку, коли плани про покупку заміського будинку відкладалися через дорогий вартості готових котеджів і заміських будинків, побудованих за старими технологіями, дерев’яний будинок, зведений за канадською технологією, робить ці плани не просто реальними, а ще й понад доступними за ціною Дана технологія дозволяє швидко, надійно і якісно побудувати заміський будинок, перетворивши далеку мрію в відчутну реальність.

Що пропонує компанія «Сервус»?

В першу чергу, пропозиція компанії стосується інновацій в технологіях зведення каркасних будинків, використовуючи тільки найбільш ефективні і економічні методи побудови дерев’яних будинків або будинків з sip-панелей під ключ. Саме цінове питання для багатьох, хто хоче, але не може собі дозволити побудувати заміський будиночок, стає каменем спотикання. І компанія «Сервус» володіє всіма знаннями, технікою і матеріалами будівництва, щоб безперешкодно обійти цей камінь, використовуючи основні переваги каркасних будинків, серед яких: висока теплоізоляція, міцність, легкість зведення, швидкість і дешевизна роботи і матеріалів.

І зараз, компанія «Сервус» пропонує перейти в наступний розділ інтернет сайту, який познайомить з готовими проектами будинків безкоштовно, надавши можливість підібрати той самий заміський будиночок, про який довелося так довго мріяти. А після того, як будинок мрії буде обраний, залишиться лише оформити замовлення на зведення будинку під ключ фахівцями компанії «Сервус», і буквально через кілька тижнів святкувати новосілля.
Компанія Сервус зробить все, щоб Ваша мрія »куплю будинок» здійснилася.
Будівництво Із СІП панелей від компанії Сервус — Мрії будуваті легко!

Дивіться також: Будівництво житлових будинків