Про компанію

Про компанію «Сервус»

Будівництво будинків за канадською технологією - це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу.     Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров'я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи то домашній комфорт. компанія Сервус Компанія «Сервус» є однією з перших в Україні, хто представив проекти заміських будинків, що зводяться під ключ з використанням технології SIP панелей, компанія «Сервус» сьогодні, пройшовши досить тернистий шлях від невідомого забудовника до авторитетного і надійного партнера в будівництві каркасних заміських будинків, є безперечним лідером в секторі будівництва каркасних котеджів.

ІСТОРІЯ:

Будівельна компанія «Сервус» почала свою діяльність в 2005 році. За цей час ми відкрили 13 представництв по всій території України а також Словаччини та Польщі. Фірма спеціалізується на проектуванні, виробництві, будівництві та реконструкції бізнес, промислово-господарських споруд, а також індивідуальних будинків. У 2008 році підприємство освоїло новий вид виробничо-будівельної діяльності з урахуванням досягнень найновіших світових технологій.

ДОСВІД:

Побудовано більш ніж 1130 об'єктів, що підтверджує бездоганну лідерську позицію на українському ринку; одночасно на різних стадіях реалізації знаходяться від 10 до 20 об'єктів; постійне вдосконалення і оновлення існуючих проектів; створення типових і унікальних проектів, які враховують інноваційні тенденції сучасного будівництва.

ВИРОБНИЦТВО:

  • загальна площа території - 3,5 га;
  • площа виробничих приміщень - 3600 кв.м .;
  • площа адміністративно-офісних приміщень - 1600 кв.м .;
  • виробнича потужність 60 000 кв.м. (Житлової площі) в рік.
Крім того, маємо можливість збільшити цей показник в 2 рази - до 1500 будинків в рік;
  • тільки в центральному офісі та на виробництві компанії для Вас працює більше 200 чоловік;
  • проводиться планомірне оновлення і модернізація матеріально-технічної бази, а також постійне збільшення професійної та корпоративної культури працівників.
Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24