Технологія MiTEK

Що таке технологія MiTek?

У своїй основі технологія MiTek – це комплекс, що складається з трьох компонентів:

 • ретельний, детальний розрахунок всіх складових конструкції, вироблений за допомогою сучасного програмного забезпечення;
 • розпил (формування) і монтаж (з'єднання) елементів з дерева на спеціальному обладнанні;
 • використання спеціальних зубчастих пластин MiTek, за допомогою яких і монтуються (з'єднуються) елементи для будь-яких будівель (ферми Митек).

Будівництво по технології Митек передбачає використання спеціально виготовлених за проектом покрівельних ферм, що з'єднуються за допомогою зубчастих пластин. Саме так кроквяні конструкції і називаються - фермами MiTek, і дозволяють з даху будь-якої будівлі робити шедевр проектного і дизайнерського мистецтва.

схема 1 mitek     схема 2 mitek      схема 3 mitek

Переваги технології:

 • якість продукції, виготовленої з міцних і екологічно чистих матеріалів;
 • складна архітектура, яку можна втілити настільки ж легко, як дитині зібрати будинок «лего»;
 • великі прольоти без додаткових опор;
 • здатність витримувати будь-які навантаження, завдяки міцному монтажу всіх ферм MiTEK між собою;
 • швидке і зручне будівництво;
 • надійність і простота в експлуатації.

Технічні характеристики

Високі характеристики технології MiTek забезпечуються завдяки індивідуальному проекту для кожного даху, в кожному географічному і кліматичному куточку країни. Враховується абсолютно все: сила вітрів, кількість середньорічних опадів, і снігу в тому числі, вологість, поріг температур у зимову і літню пору року. І тільки з урахуванням загального навантаження на всю конструкцію і кожної ферми окремо, проводиться виготовлення самих ферм Мітек. Кожна ферма MiTek виготовляється на фабриці па чітким кресленням, а не «на око» монтажника. Кожен вузол надійно і рівномірно з'єднується зубчастою пластиною MiTek, а завдяки малій товщині самої пластини, зводиться до нуля розсічення самого бруса.

Терміни монтажу

Порівнюючи терміни монтажу з використанням брусу, крокв, стійок, розкосів, що по мірі зведення підганяються одна під одну, з простотою, точністю і блискавичністю монтажу даху за технологією MiTek, терміни на другий варіант зменшуються в два, а то і в три рази.

дах mitek     монтаж даху mitek     монтаж даху

Архітектура

Технологія MiTek з легкістю спрощує завдання з проектування та прорахунку навантажень на нестандартні форми даху. Програмний комплекс швидко і безпомилково видає оптимальне конструкторське рішення, повністю виключаючи всілякі помилки. Виробництво створює ферми відповідно до креслень і можливими навантаженнями на конструкцію і монтажерам залишається тільки встановити ферми MiTek відповідно до проекту. Як результат, технологія MiTek з легкістю дозволяє реалізувати будь-яку, навіть саму сміливу дизайнерську ідею.

види даху mitek

В результаті технологія MiTek дозволяє реалізувати (і реалізувати якісно) будь-яку архітектурну фантазію.

Центральний офіс
 • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24