Дитячі садочки

Показано один результат

Проект дитячого будинку для дітей до 18 років. Велика дитяча та ігрові кімнати. Будинок виглядає просто але зі смаком.

  • 212.49 м²
  • 0
  • 3
  • Не указано

Будівництво дитячого садка під ключ

Сучасний готовий проект дитячого садка з сіп-панелей передбачає наявність всіх необхідних приміщень. Кількість дитячих садків в останнім часом не дозволяє задовольнити потреби батьків. Мало не з моменту народження малюка їм доводиться ставати в чергу для того, щоб віддати дитину в дитячий садок. З урахуванням величезного попиту, будівництво дитячого садка приватного формату — це можливість допомогти багатьом сім'ям. Плюс після зведення ви зможете заробити на турботі про молодше покоління і повернути вкладені в будівництво гроші.
Якщо готовий проект приватного дитячого садка вас не влаштує, в нього можна внести деякі корективи. Або ви можете повідомити проектувальнику свої пропозиції, а він вже створить з їх урахуванням індивідуальний проект, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Ви можете сміливо замовляти будівництво під ключ з сендвіч-панелей. Такий підхід дозволить істотно заощадити час. Вже через пару-трійку місяців ви отримаєте готовий будинок з внутрішньої і зовнішньої обробкою. Висока швидкість будівництва пояснюється тим, що панелі збираються буквально як конструктор і не вимагають усадки. Вони досить легкі, тому не надають істотне навантаження на фундамент. Швидкість зведення ніяк не впливає на вартість будівництва дитячого садка.

Безпека споруди

Щити виробляють з екологічно чистих матеріалів. Їх роблять з деревної стружки з утеплювачем. Все це не шкодить здоров'ю, не деформується і повністю безпечно для малюків. Особливості конструкції панелей дозволяють дітям і вихователям не перегріватися в літній сезон і не мерзнути взимку. За рахунок цього ви заощаджуєте на кондиціонуванні та опаленні. При грамотній обробці такі панелі пожежобезпечні.
Проект дитячого садка

Переваги будівництва і експлуатації споруди з сіп-панелей

У такі споруди можна встановити якісні вікна та двері. Зовнішню сторону зазвичай прикривають сайдингом, обробляють штучним каменем і іншими естетичними матеріалами. Після обробки щілин внутрішню сторону обклеюють шпалерами або обробляють штукатуркою. За вашим бажанням можна використовувати недорогі, але безпечні і надійні матеріали, щоб знизити вартість будівництва дитячого садка.

Надійність та довговічність

Такий підхід ніяк не позначиться на надійності і довговічності експлуатації споруди. Будівля з сендвіч-панелей може простояти до 80 років. Всі тонкощі будівництва та оздоблення найкраще обговорювати на етапі створення проекту дитячого садка. Так ви зможете отримати саме той результат, який замовляли.

Будівництво дитячого садка з сип-панелей — це розумне, економічно обґрунтоване і безпечне рішення. В результаті ви не тільки почнете прибутковий бізнес, а й допоможете безлічі сімей в питанні нагляду за дітьми.

Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24