Тонкощі звукоізоляції в проекті конференц-залів
В ході будівництва конференц залів окрему увагу потрібно приділити зниженню рівня шуму і вібрації. Крім того, проект конференц залів зобов'язаний передбачати необхідну акустичну атмосферу.
Умовно всі питання щодо акустики, звуко- і віброізоляції можна розділити на такі підрозділи, як:
- Ізоляція від сторонніх звуків перегородок, стін, підлог і стель між конференц-залами.
- Ізоляція інженерного оснащення, техніки і систем воздухоотвода і кондиціонування. Окремо в ізоляції потребують холодильні машини, чиллери.
- Зводячи конференц зал під ключ, створюється потрібна акустичне середовище в приміщенні. Розбірлива мова, чіткий звук в залі є одним з основних функціональних завдань об'єкта. Саме з цієї причини облаштування акустичної атмосфери в приміщенні приділяється максимум уваги.
На даний момент законодавство не передбачає ніяких стандартів щодо звукової ізоляції залів для проведення конференцій. З цієї причини рівень ізоляції від шуму, а також всі будівельні тонкощі визначає кожен замовник своїми силами на етапі проектування об'єктів.

Що саме має потребу в звукоізоляції?
Відповідальний проектувальник може передбачити обробку стелі, підлоги, стін в залах спеціальними матеріалами, які поглинають звуки і регулюють акустичну середу. Вкрай важливо розрізняти приміщення з живою мовою, а також зали, де будуть використовуватися звукопідсилювачі. Використання матеріалів, що поглинають звуки, вкрай важливо саме в разі застосування звукопідсилювачів.
Представники компанії, яка буде займатися будівництвом конференц-залів під ключ, ще на етапі проектування обговорить з вами можливості використання звукопоглинальних матеріалів.
Віброзахисні матеріали
Крім того, будівництво конференц залів має на увазі застосування віброзахисних матеріалів. Найчастіше мова йде про пружинних віброізоляторах, спеціальних підвісах, еластомерів з поліуретану. З їх допомогою можна створити потрібну акустичну середу. Місця розміщення матеріалів для поглинання звуку або вібрацій з'ясовують на етапі проектування будівлі або консультування клієнта. Для звукоізоляції підходять панелі з шпонованим покриттям, а також вироби з пресованого деревного полотна, гіпсокартонні плити. У технічних приміщеннях доречні негорючі панелі.