Новини

изображение Сервус На Виставці Kharkiv Build&energy 2019

С 14 по 17 марта приглашаем посетить наш стенд в рамках выставки Kharkiv BUILD&ENERGY 2019!

изображение Осінній Будівельний Форум Львів 2018

(Русский) С 3 по 6 октября в приглашаем посетить наш стенд в рамках Осеннего Строительного Форума 2018!

изображение Нам 13 Років!

Дорогі друзі та партнери, сьогодні виробничо-будівельна компанія Сервус, відзначає свій 13 день народження! В першу чергу ми хочемо подякувати нашим клієнтам, які довірили нам будівництво своїх осель.

изображение Перший Енергоефективний Цнап В Україні

У Миколаївській «ОТГ» Сумської обл., За підтримки ULEAD, компанією Сервус Суми був побудований сучасний Центр Надання Адміністративних Послуг і це, можна сказати, найбільш енергоефективна адміністративна будівля в Україні.

изображение Форум Новобудов У Львові

З 13 по 15 квітня 2018 компанія Сервус запрошує Вас завітати на наш стенд на щорічному форумі новобудов у Львові. На ярмарці будуть основні забудовники Львова Ви зможете обрати житло своєї мрії лише за декілька годин.

изображение Будувати Взимку?!

У холодний період, коли температура знижується нижче нуля – починається будівельна «сплячка». Всі проекти заморожуються до весни, а термін повернення інвестицій відтягується до настання тепла. Але, це все ні як не стосується будинків з SIP. Адже для такого будівництва, зимовий час ні чим практично не відрізняється від теплих літніх днів, за виключенням не яких моментів.

Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24