Будівництво будинків під ключ

Як визначити ціну каркасного будинку

Компанія «Сервус» виготовляє та будує дерев’яні будинки під ключ за канадською технологією з SIP панелей. В нас клієнт може замовити будівництво під ключ, або придбати комплект будинку. На канадські будинки з дерева ціна значно менша, ніж на побудовані за стандартними технологіями. В компанії «Сервус» ціни на будинок під ключ у Львові враховують вартість матеріалу, монтажу та оздоблювальні роботи.

На роботи по зведенню каркасного будинку ціна дешевша, ніж на будівництво цегляного або з брусу, тому що виготовлення усіх деталей ми виконуємо у заводських умовах. На будівельному майданчику будинок складають з готових конструкцій, тому при зведенні будинку під ключ цінатрудовитрат мінімальна. Вартість будівництва котеджів під ключ залежить від проекту будівлі. Приблизна ціна квадратного метру площі монтажу каркасу та балкону вказана на сайті. На будівництво каркасних будинків ціна менша і тому, що вага SIP панелей біля 20 кг, і складної будівельної техніки не використовується.

Значно дешевша для каркасних будинків цінаоздоблювальних робіт, тому що стіні з SIP панелей не потребують вирівнювання.

Для канадського будинку з дерева ціна матерів дешевша, ніж для котеджу з брусу.

Що пропонує компанія «Сервус»?

Наша компанія пропонує три варіанти SIP панелей для продажу комплектів котеджів та будівництва дерев’яних будинків під ключ:

 • базові, висотою 2,5 м;
 • стандартні, висотою 2,8 м;
 • преміум, в яких плита OSB має більшу товщину (12 мм);
 • еліт – з покращеною теплоізоляцією.

При зведенні будинку під ключ ціназалежить від виду SIP панелей. Також вартість каркасних будинків під ключ залежить від площі будівлі та кількості поверхів. Ціна комплекту будинку включає вартість каркасу, стін, перекриття, утеплювача, системи крівлі «Mitek», кріплення та ін.

При зведенні канадських дерев’яних будинків цінифундаментів значно дешевші, ніж при будівництві з цегли. Завдяки зменшеній вазі будівлі з SIP панелей для неї використовується полегшений фундамент. Конструкція фундаменту при будівництві під ключ у Львові залежить від виду ґрунтів на будівельному майданчику.

Для зовнішнього оздоблювання при будівництві будинку під ключ використовують штукатурку, природний камінь, плитку та ін. Тому ціна будівництва будинку під ключ значнозалежить від виборуоздоблення фасаду.

Наша компанія може побудувати дерев яний будинок під ключ, включаючи:

 • проектування;
 • виготовлення фундаменту;
 • виготовлення комплекту деталей;
 • доставку;
 • монтування будинку;
 • зведення крівлі;
 • оздоблення фасаду;
 • внутрішні роботі;
 • монтування інженерних мереж.

Щоб визначити, скільки вартує побудувати будинок цінавсіх етапів має бути врахована. Наша компанія виконує будівництво будинків під ключ, включаючи всі етапи, або тільки окремі з них згідно з підписаним замовленням.

Наші переваги

 1. Наша компанія пропонує різні за конструкцією каркасні будинки цінина які залежать від вибору проекту. Серед запропонованих варіантів є елітні будинки та котеджі класу «стандарт». Загальна вартість будівництва будинкузалежить від матеріалу SIP панелей, з яких навіть найдешевші за характеристиками теплозбереження дорівнюють цегляній стіні 3,1 м.
 2. Клієнт отримує готовий комплект, який дозволяє йому власноруч побудувати будинок вартістьйого буде дорівнювати ціні комплекту.
 3. Визначаєтьсяціна будівництва будинкунашою компанією залежності від замовлення етапів робіт. Замовник сам визначає виконавця кожного з них, або може отримати будинок з дерева під ключ.
 4. Ми встановлюємо оптимальні економічно обґрунтовані ціни на дерев’яні будинкиз SIP панелей.

Ви можете замовити в нас каркасний будинок під ключ у Львові або іншому місті України. За три місяці ви отримаєте сучасний енергоефективний та комфортний будинок під ключ по оптимальній ціні.

Будівництво із СІП панелей від компанії Сервус — Мрії будувати легко!

Центральный офис

 • Украина, Львовская обл.,
  г. Дрогобыч, ул. П. Орлика, 24

 • +380 3244 5-17-17
 • +380 98 578-30-30