Компания Сервус строит свои дома в Европе:

Польша

Словакия

Австрия

Сервус Хай Тек

«Лівіо» 139м.кв. / 45 000$

Дом Обитель

«Обитель» 115м.кв. / 40 000$

pirey_label

«Орланда» 164м.кв. / 57 000$

Сервус — перший національний виробник Енергоефективних будинків

Понад 740 реалізованых проектів індивідуальне будівництво! , компанія Сервус лідер ринку понад 9 років! будівництва по канадській технології в Україні.

Доставка Всех Домов

Доствака по всей Украине! Экономте 16 000грн
Акционная бесплатная доставка действует при условии оплаты 60%
стоимости домокомплекта.

БЕСПЛАТНО

УЗНАТЬ БОЛЬШЕ

 

Чому клієнти обирають Сервус?

енергосбережениеЦегляна стіна може мати аналогічні теплозберігаючі якості 164мм SIP панелі, тільки при товщині в 3,11м! Сезонне вживання газу для опалення будинку зведеного по SIP технології в 2-3 рази менше ніж у аналогічного цегляного будинку. Витрати на обігрів такого будинку мінімальні, що дозволяє забезпечити одночасно повноцінне і економічне опалювання будівлі за відсутності природного газу навіть в суворих умовах крайньої півночі.
feature_responsive3Цегляна стіна може мати аналогічні теплозберігаючі якості 164мм SIP панелі, тільки при товщині в 3,11м! Сезонне вживання газу для опалення будинку зведеного по SIP технології в 2-3 рази менше ніж у аналогічного цегляного будинку. Витрати на обігрів такого будинку мінімальні, що дозволяє забезпечити одночасно повноцінне і економічне опалювання будівлі за відсутності природного газу навіть в суворих умовах крайньої півночі.
сертификат Качества Компанія Сервус отримала Європейський сертифікат якості. Нами побудовано більше 50 будинків у Словаччині та Німеччині. Всі будинки Сервус в Європі пройшли енергоаудит при здачі в експлуатацію і отримали вищий бал з енергозбереження. З кожним роком ми розширюємо нашу представницьку мережу в Європі.
цена дома по канадской технологии СтроительстваБудинки, побудовані за каркасно-панельної технології Сервус, мають низьку собівартість і малу матеріаломісткість. Ціна 1 м² такого будинку становить від 110 $ за весь повністю утеплений каркас (залежно від комплектації будинку). Приміром вартість готового будинку «під ключ» загальною площею близько 100 м² обійдеться близько 39 900 $.

Виробничо-будівельна компанія Сервус:

Будівництво будинків за канадською технологією — це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу. Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи домашній комфорт. 

дом по канадской технологии
0
Реалізованих проектів
0
Представників
0
Працівників компанії
0
Збудовано м.кв.

Чому клієнти обирають енергоефективні будинки Сервус?

Швидкість Монтажу

У 3-4 рази швидше традиційних методів. Будівництво типового будинку за 1 місяць.

Термоізоляція

Стіна SIP має теплоізоляційні властивості рівні 2-х метрової цегляної стіни.

Вогнестійкість

Несучі конструкції компанії Сервус отримали класифікацію вогнестійості REI 60.

Екологічність

Компанія Сервус використовує виключно сертифіковані екологічні матеріали.

Довговічність

Розрахунковий термін служби будинків Сервус при правильній експлуатації складає більше 80 років!

Сейсмостійкість

Каркасно-панельні будинки побудовані за технологією SIP витримують землетруси в 9 балів.

Будуй Завжди

Простота будівельної технології SIP дозволяє будувати будинки в будь-який час року.

Без Усадки

Усадка будинок за канадською технологією відсутня, що дає можливість відразу починати оздоблювальні роботи.

Як ми будуємо наші будинки:

Монтаж будинку технології SIP відбувається в рази швидше та набагато простіше, порівняно з класичною технологією будівництва. Крім того, будинок не дає усадки. Утеплені панелі роблять будинок теплим, що значно скорочує витрати на опалення. Будинки за технологією SIP - це класичний, надійний дерев’яний будинок, вдосконалений за допомогою новітніх технологій.

ВІДЕОКАНАЛ СЕРВУС
Строительство Дома Сервус, от фундамента до новоселья:

Останні новини компанії Сервус:

27 09, 2018

Осінній Будівельний Форум ЛЬВІВ

 • Сентябрь 27th, 2018

Компанія Сервус запрошує Вас до міста Лева!

З 3 по 6 жовтня у запрошуємо відвідати наш стенд в рамках Осіннього Будівельного Форуму 2018! Осінній Будівельний Форум це — будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі […]

16 07, 2018

НАМ 13 РОКІВ!

 • Июль 16th, 2018

Дорогі друзі та партнери, сьогодні виробничо-будівельна компанія Сервус, відзначає свій 13 день народження! В першу чергу ми хочемо подякувати нашим клієнтам, які довірили нам будівництво своїх осель. Дякуємо Вам за те, що Ви вибрали […]

18 04, 2018

Первый енергоэффективный ЦПАУ в Украине

 • Апрель 18th, 2018

В Николаевской «ОТГ» Сумской обл., При поддержке ULEAD, компанией Сервус Сумы был построен современный Центр Предоставления Административных Услуг и это, можно сказать, самое энергоэффективное административное здание в Украине.

Сотні щасливих сімей та задоволених клієнтів.

За весь долголетний период работы на Украинском рынке, мы поддерживаем связь и дружественные отношения со всеми нашими клиентами.  Мы нацелены на долгосрочную работу, поэтому исполняем свои обязанности качественно.

“Наважуйтесь, будуєте та вселяйтесь у свій новий дім!”

Компанія Сервус виконувала на наше замовлення будівництво будинку. За час співпраці компанія зарекомендувала себе як виконавчий підрядник, робота виконувалася в стислі терміни, в повному обсязі, якісно. При цьому максимально були враховані усі наші побажання, проявлена гнучкість і оперативність, чітка організація робіт. - Підлісна Ірина

Висловлюємо подяку працівникам компанії «Сервус» за втілення вашої мрії - прекрасний, теплий і затишний будинок! Дякуємо всьому колективу, від архітекторів до будівельників за чітку та злагоджену роботу, за терпіння і розуміння.
Сем'яДашин, ДімГеліос
Живемо в будинку третій рік, опалювальна площа становить 149 м.кв., витрата газу за рік на опалення, гарячу воду і приготування їжі становить менше 2500м. куб., при комфортній температурі в приміщеннях, що оплачується за мінімальним тарифом.
Ковальський Валерій, Індивідульний Проект
Діти організували все настільки чітко що моя присутність на будівництві не була необхідною, я більше був схожий на фотографа-репортера, ніж на «замовника». В цілому задоволений дуже. Залишається прибити обрешітку і хлопці переходять на інший об’єкт.
СаркісянКарен, ДімОбитель
После подписания договора, честно говоря не совсем верилось в сроки сдачи, да и по цене думали, как обычно в нашей стране, потом будем доплачивать. И, о чудо, приезжали на стройку по выходным. Дом рос на глазах, как гриб. Рабочие «пахали»,  извините за выражение, как каторжные. Фундамент вырыли 23 августа, а в дом (на приложенном фото) мы вошли 3 ноября. Соседи, которые живут рядом, говорили нам, что никогда не видели, что бы строители так работали – с рассвета и до темноты. Кроме того, видя порядочность строительной Фирмы, мы заключили ряд соглашений на инфраструктурные работы по нашему участку. «Сервус» был на высоте и по срокам и по ценам. 
Сім'я Косьмін, Дім Ясон 2
У мене ділянка над урвищем і я боялася побудувати будинок з черепашника, шукала полегшений варіант. Фірма запропонувала мені звести будинок швидко і якісно. Привезли панелі, металочерепицю, труби зливні, короїд, вату і почалося. Хлопці працювали з 6 ранку і до пізнього вечора. Дружно, швидко і злагоджено. Будинок ріс на очах, я навіть не могла собі уявити, що через 42 дні у мене буде стояти будинок, що називається «під ключ». Звичайно, були свої складнощі, а саме: будували в самий розпал пляжного сезону, відпочиваючих багато і вони просили не стукати до 9 ранку, потім коли діти у сусідів днем ​​спали — бригада також не могла працювати, «робочі трохи нервували».
Перехрестова Ніна, Індивідуальний Проект

У Вас все ще є сумніви?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

Будівництво будинку під ключ

Як визначити ціну каркасного будинку

Компанія «Сервус» виготовляє та будує дерев’яні будинки під ключ за канадською технологією з SIP панелей. В нас клієнт може замовити будівництво під ключ, або придбати комплект будинку. На канадські будинки з дерева ціна значно менша, ніж на побудовані за стандартними технологіями. В компанії «Сервус» ціни на будинок під ключ у Львові враховують вартість матеріалу, монтажу та оздоблювальні роботи.

На роботи по зведенню каркасного будинку ціна дешевша, ніж на будівництво цегляного або з брусу, тому що виготовлення усіх деталей ми виконуємо у заводських умовах. На будівельному майданчику будинок складають з готових конструкцій, тому при зведенні будинку під ключ цінатрудовитрат мінімальна. Вартість будівництва котеджів під ключ залежить від проекту будівлі. Приблизна ціна квадратного метру площі монтажу каркасу та балкону вказана на сайті. На будівництво каркасних будинків ціна менша і тому, що вага SIP панелей біля 20 кг, і складної будівельної техніки не використовується.

Значно дешевша для каркасних будинків цінаоздоблювальних робіт, тому що стіні з SIP панелей не потребують вирівнювання.

Для канадського будинку з дерева ціна матерів дешевша, ніж для котеджу з брусу.

Що пропонує компанія «Сервус»?

Наша компанія пропонує три варіанти SIP панелей для продажу комплектів котеджів та будівництва дерев’яних будинків під ключ:

 • базові, висотою 2,5 м;
 • стандартні, висотою 2,8 м;
 • преміум, в яких плита OSB має більшу товщину (12 мм);
 • еліт – з покращеною теплоізоляцією.

При зведенні будинку під ключ ціназалежить від виду SIP панелей. Також вартість каркасних будинків під ключ залежить від площі будівлі та кількості поверхів. Ціна комплекту будинку включає вартість каркасу, стін, перекриття, утеплювача, системи крівлі «Mitek», кріплення та ін.

При зведенні канадських дерев’яних будинків цінифундаментів значно дешевші, ніж при будівництві з цегли. Завдяки зменшеній вазі будівлі з SIP панелей для неї використовується полегшений фундамент. Конструкція фундаменту при будівництві під ключ у Львові залежить від виду ґрунтів на будівельному майданчику.

Для зовнішнього оздоблювання при будівництві будинку під ключ використовують штукатурку, природний камінь, плитку та ін. Тому ціна будівництва будинку під ключ значнозалежить від виборуоздоблення фасаду.</>

Наша компанія може побудувати дерев яний будинок під ключ, включаючи:

 • проектування;
 • виготовлення фундаменту;
 • виготовлення комплекту деталей;
 • доставку;
 • монтування будинку;
 • зведення крівлі;
 • оздоблення фасаду;
 • внутрішні роботі;
 • монтування інженерних мереж.

Щоб визначити, скільки вартує побудувати будинок цінавсіх етапів має бути врахована. Наша компанія виконує будівництво будинків під ключ, включаючи всі етапи, або тільки окремі з них згідно з підписаним замовленням.

Наші переваги

 1. Наша компанія пропонує різні за конструкцією каркасні будинки цінина які залежать від вибору проекту. Серед запропонованих варіантів є елітні будинки та котеджі класу «стандарт». Загальна вартість будівництва будинкузалежить від матеріалу SIP панелей, з яких навіть найдешевші за характеристиками теплозбереження дорівнюють цегляній стіні 3,1 м.
 2. Клієнт отримує готовий комплект, який дозволяє йому власноруч побудувати будинок вартістьйого буде дорівнювати ціні комплекту.
 3. Визначаєтьсяціна будівництва будинкунашою компанією залежності від замовлення етапів робіт. Замовник сам визначає виконавця кожного з них, або може отримати будинок з дерева під ключ.
 4. Ми встановлюємо оптимальні економічно обґрунтовані ціни на дерев’яні будинкиз SIP панелей.

Ви можете замовити в нас каркасний будинок під ключ у Львові або іншому місті України.
За три місяці ви отримаєте сучасний енергоефективний та комфортний будинок під ключ по оптимальній ціні.

Будівництво із СІП панелей від компанії Сервус — Мрії будувати легко!

Дивіться також: будівництво житлових будинків