Склади

Показано один результат

Складське приміщення за технологією Сервус. Окупність в найкоротші терміни.

  • 368.44 м²
  • 5+
  • 1
  • Навіс

Універсальність будівництва складів

Сучасні склади вимагають високих стандартів якості конструкції і зовнішнього вигляду. Щоб їм відповідати, має сенс звернути увагу на модульне будівництво складів під ключ.

В такому форматі проект складу створюється досить швидко. При плануванні складу з сендвіч панелей враховуються всі побажання замовника. Це означає, що проектувальник бере до уваги характеристики логістики, особливості розміщення продукції на складі, а також її трафіку. Якщо є потреби, приміщення роблять однопролітного без внутрішніх колон, щоб збільшити корисну площу будівлі. При цьому будівництво швидкомонтованих складів може здійснюватися в довільному форматі. Таким чином вдається здійснити максимально ефективно зберігання на стелажах, сортування та розміщення продукції.

Модифікації та додаткові приміщення

Будівництво складу здійснюється так, щоб усередині логістичного об'єкта крім товарів, вантажів і складської техніки можна було розмістити адміністративні та побутові приміщення для працівників. Ці склади зазвичай використовують логістичні компанії, заводи, митні об'єкти. Якщо у замовника є бажання, можна побудувати склад під ключ в два і більше поверхів. У приміщеннях можуть розташовуватися також місця для відпочинку, технічні кімнати, офіси. У разі необхідності в міру експлуатації можна буде змінити планування без нанесення непоправної шкоди опорним частинам складу. При цьому вартість будівництва складу буде залежати від його габаритів, поверховості і використовуваних матеріалів.

Характеристика створення каркасу склад з сендвіч панелей

Швидкомонтовані конструкції створюються на основі залізних каркасів, які з'єднуються за допомогою болтів або зварювання. Після складання, каркас обробляють вогнезахисними засобами, що захищають конструкції від руйнування в результаті пожежі або перегріву.

Каркас створюють, беручи до уваги кліматичні умови конкретного регіону. Проектування конструкції здійснюється з запасом міцності з'єднань, елементів, вузлів. Від конкретного обраного сировини буде залежати ціна будівництва складів.

Після будівництва клієнту компанії-підрядника видаються сертифікати на будівельні матеріали, а також лабораторні висновки обстежень каркаса, а також акти виконаних робіт.

Теплі та холодні склади

Залежно від продукції, яка зберігається на складі, використовують різні варіанти листових матеріалів для будівництва. В результаті замовник отримує теплий або холодний склад. Для останнього варіанту зазвичай застосовують полікарбонат або профлист. Вони надійно захищають приміщення від атмосферних опадів. У цьому випадку ціна швидкомонтованих складів буде нижче. Якщо вам потрібен теплий склад, краще звернути увагу на сендвіч-панелі. Існують різні варіанти наповнювача в залежності від вимог до теплоізоляції. При створенні цих матеріалів використовуються негорючі суміші. Цей матеріал найкраще підходить для будівництва теплого складу. Також сендвіч-панелі часто застосовуються для обладнання покрівлі.

Зведення складу під ключ передбачає можливість монтажу хвірток, орних або підйомних воріт, балок та інших потрібних деталей. Також можливе створення стрічкового скління із застосуванням металопластикових склопакетів, або монтаж вікон в дах приміщення.

Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24