Будівництво будинків під ключ

Кожному хочеться мати свій власний куточок, де можна побути самим собою, насолодитися первозданною природою і зустрічати рідних і близьких в теплі вечори біля каміну. Втілити всі ці мрії допоможе тільки власний будинок. Ми пропонуємо будівництво будинків під ключ за доступними цінами. У нас є можливість побудувати готовий проект, або ж зробити все за індивідуальним замовленням клієнта. Будь-яка фантазія з нашими професіоналами миттєво стане реальністю!

Будівництво будинку під ключ з нами- це легко!

Зараз технології будівництва розвиваються великими темпами. Саме тому на ринку можна знайти абсолютно різні матеріали,з їх допомогою легко створити справжній будинок мр, в якому так і хочеться проводити час, насолоджуватися кожним днем, приймати дорогих гостей, влаштовувати сімейні вечори.

Будівництво досить складний, клопіткий процес. Він вимагає ретельного виконання всіх правил і технічних норм. Важливо якісно поєднувати модні інженерні комунікації, сучасне обладнання .

Наші будинки під ключ повністю відповідають всім перерахованим вимогам. До того ж, вони прекрасно зберігають комфортну температуру в будь-який час року. Визначиться з вибором будинку дуже просто: на сайті представлена велика кількість вже готових проектів будинків під ключ з цінoю . Вам залишилося тільки вибрати той, який сподобався і підходить саме вам. А якщо у Вас є своє уявлення про будинок, то ми з радістю надамо можливість з нашими дизайнерами та архітекторами втілити його в реальність. Будинок під ключ за індивідуальним проектом обійдеться дорожче, але хіба в мрії є межа!

Ми пропонуємо:

 1. Вибір технологій будівництва;
 2. Вибір проектів з різним плануванням;
 3. Можливість швидко і якісно провести всю потрібну комунікацію;
 4. Допомогу у легалізації будівництва.

 

Каркасний будинок під ключ: переваги та технології

Для багатьох придбання і зведення будинку асоціюються з величезними витратами. Раніше, щоб побудувати заміський котедж навіть невеликих розмірів треба було витратити багато часу і масу нервів. Завдяки поширенню новітніх технологій будівництва, сьогодні бажану дачу можна отримати дуже швидко, без років очікування і по доступній ціні.

Каркасні будинки під ключ зводяться за лічені дні, а матеріали для забудови виробляються в Україні, що позитивно впливає на їх ціну. До того ж заселитися в придбаний будиночок можна майже одразу після зведення стін та крівлі, тому що каркасним спорудам не потрібен час на усадку.

Також з основних переваг даного типу забудови варто виділити:

 • Можливість будувати будь-коли, навіть взимку;
 • Величезний вибір різноманітних готових проєктів;
 • Заощадження коштів на будівництві: будувати каркасні будівлі можна без долучення важкої будівельної техніки або навіть власноруч.

Каркасні будинки під ключ (Україна) будуються нами з використовуванням найновітніших закордонних та вітчизняних технологій. Каркасно-модульні котеджі із СІП-панелей екологічно чисті, а в процесі будівництва використовуються тільки органічні та нетоксичні матеріали.

Модульно-каркасні конструкції ідеально підходять як для забудови дачі з тимчасовою експлуатацією, так і для зведення заміського будинку, в якому планується постійне проживання сім’ї. На сайті компанії «Сервус» ви також знайдете якісні проєкти бань та саун, без яких неможливо обійтися при облаштуванні затишного котеджу.

На сторінках нашого зручного каталогу ви знайдете багато розкішних проєктів:

  • Багатоповерхових;
  • З одним поверхом;
  • Мансардних;
  • З гаражем або терасою.

Кожен наш типовий проєкт перевірений часом та адаптований до різноманітних особливостей регіонів. Ціна забудови залежить від багатьох факторів, таких як загальна площа конструкції та застосовані у процесі матеріали. Але кожна дрібниця у плані може бути змінена при необхідності, що дозволить підігнати будь-який проєкт під ваш бюджет.

Центральний офіс
 • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24