БУДІВЕЛЬНИЙ ЕКСПЕРТ ВІД КОМПАНІЇ СЕРВУС

Отримали кошторис на будівництво будинку?

Перешліть її нам!

Наші інженери будівельники БЕЗКОШТОВНО проаналізують усі зазначені витрати і вкажуть Вам на приховані платежі і якість матеріалів.

Адже занижена ціна - це перша і сама вірна ознака недобросовісних забудовників. При складанні кошторису підрядники, як правило, не вказують весь спектр необхідних матеріалів і робіт, які в кінцевому підсумку виллються в додаткові витрати на будівництво будинку . Також за зниженням ціни переважно заховані інші, дешевші матеріали, а не ті, що були узгоджені. Тому одним з найважливіших аспектів в проведенні аудиту кошторисів за ринковими розцінками є те, що в процесі роботи ми порівнюємо кожну позицію з існуючими ринковими цінами.

   

Заказать Аудит Строительной Сметы

Або безпосередньо на наш E-mail: expert@servus.ua

На сьогоднішній день будівельний ринок переповнений пропозиціями по будівництву житла. Безліч компаній пропонують свої послуги з будівництва будинків пропонуючи різні технології і різні матеріали.

Не будучи фахівцем з будівництва, важко зорієнтуватися і прийняти правильне рішення. Як не помилитися у виборі технології будівництва та будівельної компанії? Дуже просто, скористатися послугою компанії «СЕРВУС» - «Безкоштовний будівельний експерт».

Логічно і правильно, що при виборі будь-якого товару, покупець отримує кілька пропозицій від різних компаній, аналізує їх і робить свій вибір на користь кращої пропозиції за критеріями - ціна, якість, швидкість будівництва, енергозбереження, досвід і репутація забудовника.

На жаль, багато компаній ведуть свій бізнес не зовсім чесно. Ціни які подаються в комерційні пропозиції насправді не відповідають реальному кошторису будівництва, так як не включають в себе роботи і матеріали про яких клієнт уже дізнається в процесі будівництва. В результаті загальний кошторис будівництва іноді перевищує заявлений в кілька разів, а неякісні матеріали, за рахунок яких знижується собівартість будівництва присутні майже в усіх «дешевих пропозиціях». Наслідок всіх цих речей - неякісний і дорогий будинок.

Тому скориставшись пропозицією «Безкоштовний будівельний експерт» Ви зможете уникнути таких проблем як:
 
  1. Непередбачені витрати (приховані платежі) не зазначені в комерційній пропозиції.
  2. Матеріали, які доведеться докуповувати додатково.
  3. Роботи невраховані в кошторисі, що вимагають додаткових витрат.
  4. Неякісні матеріали, які в подальшому доведеться замінити
  5. Недобросовісний забудовник, який не виконає своїх зобов'язань (відсутність працівників відповідної спеціальності, техніки, виробничої бази, фірми - «одноденки»)

Результат

Результатом проведення аудиту кошторису стане економія Ваших коштів. Замовник послуги нічим не ризикує - так як послуга повністю БЕЗКОШТОВНА . Анонімність гарантована.

ВАШ ДІМ - ВАША ФОРТЕЦЯ!
Центральний офіс
  • УКРАЇНА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
    М. ДРОГОБИЧ, ВУЛ., П. Орлика, 24