News

изображение Servus At The Exhibition Kharkiv Build&energy 2019

С 14 по 17 марта приглашаем посетить наш стенд в рамках выставки Kharkiv BUILD&ENERGY 2019!

изображение Autumn Construction Forum Lviv 2018

(Русский) С 3 по 6 октября в приглашаем посетить наш стенд в рамках Осеннего Строительного Форума 2018!

изображение (Українська) Нам 13 Років!

(Українська) Дорогі друзі та партнери, сьогодні виробничо-будівельна компанія Сервус, відзначає свій 13 день народження! В першу чергу ми хочемо подякувати нашим клієнтам, які довірили нам будівництво своїх осель.

изображение (Українська) Перший Енергоефективний Цнап В Україні

(Українська) У Миколаївській «ОТГ» Сумської обл., За підтримки ULEAD, компанією Сервус Суми був побудований сучасний Центр Надання Адміністративних Послуг і це, можна сказати, найбільш енергоефективна адміністративна будівля в Україні.

изображение Forum Of New Buildings In Lviv

(Українська) З 13 по 15 квітня 2018 компанія Сервус запрошує Вас завітати на наш стенд на щорічному форумі новобудов у Львові. На ярмарці будуть основні забудовники Львова Ви зможете обрати житло своєї мрії лише за декілька годин.

изображение Build In The Winter?!

(Українська) У холодний період, коли температура знижується нижче нуля – починається будівельна «сплячка». Всі проекти заморожуються до весни, а термін повернення інвестицій відтягується до настання тепла. Але, це все ні як не стосується будинків з SIP. Адже для такого будівництва, зимовий час ні чим практично не відрізняється від теплих літніх днів, за виключенням не яких моментів.

Headquarter
  • UKRAINE, LVIV REGION,
    DROGOBYCH, P. ORLYK STR., 24

  • +380 3244 5-17-17
  • +380 98 578-30-30